Mustamäe linnaosa võistlused

Tallinna koolinoorte spordimängudel toimuvad võistlused põhikoolile 22 ja gümnaasiumile 20 võistlusalal.

Arvesse lähevad ühel koolil maksimaalselt 10 parema võistluse tulemused. Spordimängude üldjuhendi järgi ei pea koolid osalema kõikidel võistlusaladel just Tallinna linna koolinoorte meistrivõistlustel. Koolidevaheline teateujumine toimub algul linnaosa tasandil ja ainult kaheksa parimat kooli pääsevad edasi Tallinna koolinoorte finaalvõistlustele. Murdmaajooksus ja suusatamises võib kool osaleda ainult linnaosa võistlustel ja saab selle eest oma osalemispunktid. Enamus spordimängude võistlusi toimub aga otse Tallinna linnas.

Tallinna koolinoorte spordimängude võistlustel saavad suurema koormuse just 8.-12. klasside õpilased. Et pakkuda võistlemist ka noorematele, siis on 3.-5. klasside õpilaste võistluste korraldamine jäetud huvikeskus Kullo ülesandeks ja linnaosade korraldada võistlused 6.-7. klasside õpilastele. Nii 3.-5. ja 6.-7. klasside spordimängud on mõlemad arvesse minevateks võistlusaladeks Tallinna koolinoorte spordimängudel põhikoolide arvestuses.

Mustamäe linnaosa võistlusi on juba aastakümneid korraldanud spordiklubi Sinimäe. Sel õppeaastal on klubi korraldada Mustamäe linnaosa koolidevahelised võistlused murdmaajooksus ja suusatamises põhikoolide ja gümnaasiumi õpilastele ning teateujumised neidudele ja noormeestele.

6.-7. klasside spordimängude kavva kuulub 10 võistlusala, millest arvesse läheb 6 paremat tulemust. Teatemurdmaajooksus, pendelteatejooksus, suusatamises ja kergejõustikus toimuvad võistlused eraldi 6. ja 7. klasside õpilastele ning tütarlaste ja poeglaste korvpall peetakse 6.-7. klasside koondvõistkondade vahel.